Hakkımızda

TuV NORD Sertifika ISO 9001-2015

İleten Metal Kaplama 2005 yılında Çamdibi İzmir’de kurulmuştur. 2017 yılında yaptığı yatırımla Kemalpaşa’da 3000 m2 alanda kurulan faaliyet gösteren kaplama fabrikasında, kurumsal kimlik bilinciyle, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlar sergilemektedir.

Müşteri beklentilerine iş güvenliği, çevre, kalite, sevkiyat ve maliyet konularına dikkat ederek, zamanında, kaliteli ve en uygun şartlarla karşılık vermekteyiz. Bunu sağlayabilmek adına hatlarımız otomatik PLC sistemleri ile kontrol edilen, ERP yazılımı ile izlenebilirliklerinin sağlandığı şartnamelere uygun gerekli giriş, proses ve çıkış kontrolleri yapılmakta ve kalite bu sayede sürekli güvenli bir şekilde kontrol edilmektedir. Süreçlerimiz TS ISO 9001:2015 sistemi ile garanti altındadır.

Müşteri memnuniyetinin önemi ve ürünlerin kalitesi göz önünde bulundurularak, kaplama sektöründe güvenilir ve sürdürülebilir hizmet vermeyi amaçlamıştır.

PFOA ve PFOA tuzları içermeyen Reach ve RoSH standartlarına uygun ve uygunluğu IMDS girişleri İle kanıtlanmış kimyasallarla, çevre dostu üretim yapılmaktadır.

İleten Metal Kaplama bünyesinde; Alkali Çinko-Nikel (ZnNi), Alkali Çinko (Zn), Gümüş (Ag), Aluminyum üzeri kapamalar (Gümüş, Nikel, Kalay, Bakır), Paslanmaz üzeri kaplamalar, Nikel (Ni), Kalay, Akımsız Nikel, Bakır, Eloksal kaplama çeşitlerinde dolap ve askı uygulamaları yapılmaktadır.

Şirketimizin tüm süreçlerinde IATF 16949:2016 standartının gereklilikleri uygulanmaktadır. Bu kapsamda sürekli iyileştirme çalışmaları yapılmakta, kaizen, 5S, 6 Sigma vb. enstrümanlar aktif olarak kullanılmaktadır.